Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůzka 30. 3. 2007

2. 4. 2007
Myslím, že se schůzka moc vydařila, i když chvilkama bylo zase dusno - holt je třeba dodržovat rozdělení schůzek.... Někteří starší kluci totiž přišli, i když neměli v plánu na klubovně pracovat (jako třeba Čip - dokončil přelakování laviček) a většinu času nám tam spíš otravovali. Pak ještě přišel Lev, kterému to zřejmě nikdo neřekl... Takže příště pozor na to, ať se zbytečně nehádáme...

Původně jsme mysleli, že Žabka nepřijde, protože jí nebylo dobře. Corny měla připravený program, a Žabža nakonec dorazila taky, takže to ho bylo hodně co stihnout =)

Nejdřív se šlo na vodu. Sluníčko krásně hřálo a vody je dost, takže to byla lahoda. Jeli jsme na kanoích i na pramici. Lev si zacvičil s proudem, ale nakonec to zvládnul a do Bechyně nám ho řeka neodnesla. Já měla na háčku Madlenku, a nakonec jsme měly pěkné zpoždění. Elfík totiž přišla za mnou vyřešit problém se svým chozením-nechozením na schůzky, a tak jsme se zapovídali, že nám ostatní ujeli. Dohnali jsme je těsně před mostem a to dojeli k zahrádkám pod Babinou (tam co je loučka "U uřvaný báby") :)

Pak Corny holkám popsala jednotlivé části lodě, aby si to všechno zapamatovaly. A taky rozdíl medy Vydrou a Vertexou.

Následovala hra v lesíku, kde všichni sbírali jednotlivé kartičky, šikulovně poschovávané. Když všechny vypátrali, v klubovně je složili dohromady a povídali o tom co vyšlo - byl tam slib světlušek. Stihly probrat slib, kroj, a určitě ještě další věci.

Jenomže bylo třeba v baráku poklidit, aby tam nemělo ubytování pořádek a taky po sobě hezky uklidili. Takže jsme s pár staršíma, kteří dneska přišli, poklidili nábytek v malý kajutě a ve velký, protože v úterý se dali na shcůzce do velkých renovací interiéru (obnova straé skříně v malé kajutě, laviček a taky výroba stolečku do čajovny). Holky pak ještě venku trénovaly signály (to bylo dobře slyšet), a pak jsme se rozběhli domů...

Na schůzce jsem měla i foťák, který pak dostal čip, aby fotil. Stihl během těch pár minut, co ho měl, nacvakat asi 150 fotek, ale použitelných je asi 10. Až budu v Táboře tak je sem vyvěsím.